PRACA DLA
PROGRAMISTÓW

programowanie

Programista Prestashop

Aktualnie poszukujemy doświadczonych programistów, którzy znają silnik Prestashop. Jeśli lubisz programować, jesteś kreatywny i masz doświadczenie w pracy z platformą PrestaShop, to ta oferta może być dla Ciebie!

prestashop

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z platformą PrestaShop, w tym dostosowywanie, konfiguracja i rozwijanie funkcjonalności sklepu.
  • Znajomość języków programowania takich jak PHP, HTML, CSS, JavaScript.
  • Umiejętność tworzenia i dostosowywania motywów graficznych (szablonów) zgodnie z wytycznymi.
  • Znajomość podstaw SEO oraz zrozumienie dobrych praktyk związanych z optymalizacją strony.
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją zewnętrznych systemami automatyzującymi działania całego środowiska e-commerce Klientów.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu modułów do Prestashop.
  • Doświadczenie w integracjach z API różnych firm.
  • Rozliczenie B2B
modules4presta.io

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia przy rozwijaniu projektów e-commerce o różnej skali.
  • Elastyczne godziny pracy zdalnej.
  • Możliwość wpływu na rozwój naszych modułów i funkcjonalności.

Zakres obowiązków:

  • Dostosowywanie, konfiguracja i rozwijanie funkcjonalności sklepów opartych na platformie PrestaShop.
  • Tworzenie i dostosowywanie motywów graficznych zgodnie z wytycznymi i potrzebami Klientów.
  • Optymalizacja wydajności i szybkości sklepu.
  • Współpraca z zespołem w celu opracowywania nowych modułów i funkcjonalności.
  • Monitorowanie i rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z działaniem sklepów.

Zgłoszenie zawierające portfolio projektów wykonanych na silniku Prestashop,
możesz wysłać przez poniższy formularz.

lub na adres: contact@modules4presta.io